Centrum Kultury i Języka Polskiego

Centrum Kultury i Języka Polskiego

Egzamin z języka polskiego jako obcego - sesja czerwiec 2024

Państwowy Egzamin Certyfikowany z Języka Polskiego jako Obcego (grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych) odbędzie się w terminie 2024-06-22 o godzinie 08:00. Rejestracja na powyższy termin egzaminu rozpocznie się w dniu 2024-04-22 o godzinie 10:00. Ilość miejsc w sesji egzaminacyjnej jest ograniczona.

Po przekroczeniu limitu zgłoszeń sesja rejestracyjna zostanie automatycznie zakończona.
W celu rejestracji udziału w egzaminie kliknij w poniższy przycisk.
ZAREJESTRUJ SIĘ

Centrum Kultury i Języka Polskiego (CKiJP) jest jednostką Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, jednej z niepublicznych uczelni polskich kształcących największą liczbę cudzoziemców, którzy podejmują studia w języku angielskim (studenci z całego świata) lub w języku polskim (w większości studenci z Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu oraz Rosji).
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie posiada wieloletnie doświadczenie w kształceniu obcokrajowców, renomę za granicą oraz szeroką własną ofertę kształcenia na wielu różnych kierunkach studiów, zarówno w obszarze nauk technicznych, ekonomicznych, społecznych jak i humanistycznych.
Uczelnia prowadzi kursy kultury i języka polskiego dla cudzoziemców w dużym wymiarze godzin dydaktycznych. Trudne zadanie przekazywania wiedzy o historii i kulturze naszego kraju oraz umiejętności językowych wykonywane jest przez profesjonalną, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorów języka polskiego.

Brak wiadomości